İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Kuzguncuk Nakliyat

Uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak bu süreçleri en iyi değerlendirmeyi başarmış ve müşterilerimi gönlünde bir tahta sahip olunmuştur. Daha iyisi olmak ve daha iyi hizmet kalitesi ile yola devam edebilmek adına Kuzguncuk evden eve nakliyat her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Üsküdar evden eve nakliyat her geçen gün nakliye hizmetlerine olan ihtiyacın artması ve taleplerin çoğalması var olan firmaların değerini arttırmaktadır. İyi hizmet kalıcı olmanın anahtarı olmaktadır. Bu nedenle müşterilerin memnuniyetini kazanmak en önemli prensibi oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetine dayanan hizmet kalitesinin ölçüsü, yapılan çalışmaların memnun edici olması ile bağlantılı gerçekleşmektedir.

İYİ HİZMET MEMNUN MÜŞTERİ

Sıkıntılı ve zorlu sürecin en kısa sürede en kaliteli hali ile sonlandırılması Kuzguncuk ofis taşıma ve diğer nakliye hizmetlerinde mevcut olmaktadır. Yenilikleri hizmet kalitesi taçlandıran firma olarak müşteri taleplerine cevap oluşturabilmek öncelikli konular arasında vurgulanmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile tüm eşyaların kontrolü yapılmakta ve planlamaya geçilmektedir.

Nakliye hizmetinin belirtilen talebe uygun olabilmesi için uygun ambalajlama teknikleri ve malzemeleri uzman ekipler tarafından tamamlanmaktadır. Eşyaların ambalajlama işlemi sonrası ihtiyaç var ise Kuzguncuk eşya depolama alanlarına, yok ise belirtilen adrese taşınmak için yola çıkmaktadır.

Mobilya gibi gerekli eşyaların montaj demontaj işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Eşyaların gidilen adrese taşınarak düzenli bir şekilde yerleştirilmesi de özenle gerçekleştirilmektedir. Memnuniyetiniz açısından sigortalı taşımacılık tercih edilmektedir.

Top