İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Küçük Çamlıca Nakliyat

Üsküdar semtinde nakliyeci arıyorsanıznnile eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınır. Nakliye aşamalarının her birini başarılı olarak tamamlayarak sizlere dürüst bir evden eve nakliyat hizmeti veririz.

Hizmetlerimizin arasında eşyalarınızı paketlemek ve paketleri tekrar açarak yeni adres de istediğiniz ortama taşımakta vardır. Taşınma herkes için bir telaş sebebidir. Bunun nedeni ise eşyalarını teslim ettiği firmalara güvensizliklerden gelir.

Üsküdar evden eve nakliyat firmamız yıllardır bu sektöre emek veren ve işini severek yapan ekip arkadaşlarıyla oluşturulduğu için asla işiniz yarı yolda kalmaz. Hatasız bir evden eve nakliyat gerçekleşir.

HER ZAMAN DÜRÜST NAKLİYAT

Hizmetlerimiz arasında Küçük Çamlıca ofis taşıma hizmeti de yer almaktadır. Semtin en iyi ofis taşıma işlemlerini başarıyla gerçekleştirerek ofis eşyalarınıza asla zarar getirmeyiz. Öncelikle ofis eşyalarınızı gruplayarak koliler ile doğru bir şekilde paketleriz.

Kırılacak olanlara ayrı bir önem göstererek balonlu naylonlarla sararak taşıma esnasında en ufak bir sorunla karşılamamak için elimizden geleni yaparak sizleri memnun ederiz.
Şehir dışına bir süreliğine çıkmanız gerektiğinde eğer kirada oturuyor ve boş eve boştan yere büyük kira rakamları ödemek istemiyorsanız sizlere firmamızı öneririz. Küçük Çamlıca eşya depolama hizmetimiz yer almaktadır.

Eşyalarınız özenle büyük ve temiz depolarımızda istediğiniz süreye kadar garantili bir şekilde depolanır. Eşya depolarımızda depolanan eşyalarının depolanmadan önce uygun paketleme ve uygun konteynırlara konularak güvenliği sağlanır.

Top