İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Kirazlıtepe Evden Eve Nakliyat

Uzun yılların vermiş olduğu deneyimlere sahip olan Kirazlıtepe evden eve nakliyat firmamız ile istenilen şartlarda taşıma işlemleri yapılabilmektedir. Alanında son derece tecrübeli olan ekiplerimiz ile eşyalarınızın en iyi şekilde taşınması sağlanmaktadır. Bununla birlikte istenilen gün ve saatte hizmet vermekteyiz.

Diğer nakliye firmalarından farklı olarak nakliye dışında paketleme, monte, ambalajlama, sıralama, kolileme gibi işlemlerde ekiplerimiz tarafından titiz bir şekilde yerine getirilmektedir. Böylelikle eşyaların zarar görme durumları da en aza indirilmektedir. Kullanılan AB standartlarındaki ambalajlarla sarılan eşyaların paketlenmesi de sahip olunan imkanlar ölçüsünde yerine getirilmektedir.

KURUMSAL NAKLİYAT FİRMAMIZ

Üsküdar evden eve nakliyat kırılma riskine sahip seramik, cam gibi ürünlerin paketlenmesinde ise farklı malzemeler kullanmaktayız. Aynı zamanda sert eşyalar küçük kolilere yerleştirilmektedir. Taşıma sırasında sivri köşelerinin zarar görmemesi içinde sehpa, masa, koltuk gibi eşyaların kenarları streç filmlerle sarılmaktadır. Sadece evden eve nakliyat değil,

Kirazlıtepe ofis taşıma hizmetlerimizde bulunmaktadır. Ofis mobilyalarının demonte ve monte işlemleri de nakliyeye dahildir. Aynı zamanda çeşitli şekillerde eşyaların sigortalanması da söz konusudur.

Sıfır zarar ile eşyaların taşıma işleminin gerçekleştirilmesinden dolayı müşteri memnuniyet oranı yüksek olan firmamızın fiyatlandırması da son derece makul seviyelerdedir. İşinin ehli kişileri barındırması açısından da farkını ortaya koyan nakliye firmamızın Kirazlıtepe eşya depolama alanları da hizmetinizde yer almaktadır.

Zahmetsiz bir şekilde çeşitli nakliye hizmetleri almak istenmesi halinde firmamız ile iletişim kurmanız yeterli olmaktadır. Geniş araç filomuz sayesinde istenilen zamanda hizmet vermeye hazır olan kurumsal firmamızda profesyonelliğin gereklilikleri en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Top