İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Kandilli Evden Eve Nakliyat

Günüzde artan nakliye firmaları öncelikle hizmetin dışında müşteri güvenini kazanmak zorundadır. Müşterilerin beklentileri herzaman üst seviyededir. Bu sektörde aynı olması da kaçınılmazdır. Dolayısıyla ne kadar çok nakliye firması olsa da müşteri memnuniyetini kazanamadıktan sonra asla ilerleyemez.

Firmamız %100 müşteri memnuniyetini kazanmış müşterilerden her zaman olumlu geri dönüş alan bir firmadır. Gerek kullanılan ekipmanlarımız gerek çalışanlarımız ile bir bütün olmayı başarmış bir firmadır. Rakiplerinden her zaman bir sıfır önde olması da bu gibi değer yargılarına önem vermesinden kaynaklıdır. Kandilli evden eve nakliyat olarak varlığını devam ettiren firmamızda beklentilerinize cevabı kesinlikle bulabilirsiniz.

EŞYALARINIZIN KIYMETİNİ BİLEN FİRMAMIZ İLE TANIŞIN

Eşya taşıma, ofis taşıma,şehirlerarası taşımacılık ve eşya depolama hizmetlerimiz firmamızın en çok tercih edilen hizmetleri arasındadır. Bir evden tüm düzenin bozulup bir başka yerde düzenin kurulmasına da yardımcı olan firmamızda her imkan mevcuttur. De-monte edilen eşyalarınızın tekrar montajı uzman çalışanlarımız tarafından gerçekleşmektedir.

Ofis taşımacılığında da bir o kadar profesyonel olduğumuzu da iddia ediyoruz. Kandilli ofis taşıma olarak hizmet veriyor olmamız birçok firmanın kanayan yarasına çözüm olmaktadır. Firmaların taşımacılık işlerini uzman bir firmaya devretmesi gereksiz iş yükünün oluşmasını da engellemektedir.

Üsküdar evden eve nakliyat firmamızda yer alan depolama alanları ne sebeple olursa olsun birçok müşterimizin ilgi ile terci ettiği hizmetlerdendir. Kandilli eşya depolama olarak dahil ettiğimiz hizmetimizde herşey müşterilerimiz içindir. Müşterimizin verdiği eşyalar dilediği zaman alınıp dilediği zaman teslim edilir. Depolama alanlarımızın da hijyen koşullarına uygun olması bu hizmete olan ilgiyi bir kat daha arttırmaktadır.

Top