İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

İcadiye Evden Eve Nakliyat

Üsküdar evden eve nakliyat hizmeti olarak yapılan tüm işler profesyonellik gerektirir. Dolayısıyla bu özelliği taşımaya çalışan birçok firma herhangi bir sebepte dolayı sınıfta kalabilir. Firma olarak ihtiyacınız olan her imkanı size yüksek kalite ile sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Firmamızla irtibata geçtiğinizde detayı bilgileri alabileceğiniz irtibat numralrımız mevcuttur. Fiyat bilgisi, taşınma sırasında yapılan her hizmet hakkında çekinmeden bilgi alabilmeniz firmamızın her türlü eleştiri ve beğeniye açık olduğunun kanıtıdır. İcadiye evden eve nakliyat alanında size en güvenilir nakliyat hizmetini sunan firmamızda olumsuz hiçbir olay ile karşılamazsınız.

TAŞIMACILIKTA FİRMAMIZA GÜVENİN!

Firmamız ile irtibata geçtiğinizde ve karar verdiğinizde ön bir değerlendirme için kapınızı çalarız. Eşyalarınızın son durumu nedir, paketleme durumu ve evin durumu hakkında detaylı bilgileri not alırız. Aldığımız notlar ve planan taşımayı süreç başlamadan organize ederiz.

Aynı zamanda İcadiye ofis taşıma işlerimizde de yine bu sistem ilerler. Ofis eşyalarınızın durumu hakkında herhangi bir kısıtlama kesinlikle söz konusu değildir. Gerek mobilyanız gerek ofis makinelerinizi taşımak için geliştirilen asansörlü taşımacılık da firmamızda yer alan hizmetler arasındadır. Ofis eşyalarınızın nasıl taşınacağına dair aklınızdaki tüm sorulara firmamızda yanıt bulabilirsiniz.

Günümüzde ihtiyaçların oluşumu oldukça değişiktir. İş dolayısıyla kısa seyahatler ya da uzun seyahatler bazı durumlarda gerelilik halini almıştır. Bu yüzden de gerekliliğe cevap vermek zorunda kalan çalışan mevcut düzenini bozmak zorunda kalabilir. İşte bu gibi durumlarda eşyalarınızı emanet edeceğiniz İcadiye eşya depolama alanlarımız sizin için hizmettedir.

Güvenle teslim edeceğiniz eşyalarınızı siz ne zaman isterseniz o zaman alabilirsiniz. Kayıt altına alınan eşyalarınız kaybolması kesimlikle söz konusu değildir.

Top