İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Çengelköy Evden Eve Nakliyat

Son derece yüksek kaliteye sahip olmakla birlikte profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getiren firmamız Çengelköy evden eve nakliyat başta olmak üzere birçok farklı taşıma türünde hizmet vermektedir. Semt bakımından yoğun bir talep görmemizden dolayı geniş araç filomuzla faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Firmamız ile iletişim kurulması halinde semtin hemen hemen her bölgesine çok hızlı bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Taşınacak eşyaların durumuna göre araç seçimi yaptığımız gibi istenilen gün ve saatte de nakliye hizmeti vermekteyiz. Bununla birlikte semt boyunca bulunabilen yokuşlu dar sokaklarda yer alan binalardan yapılacak nakliyat işlemlerinde ise transfer edilme söz konusudur.

TAŞIMA HİZMETLERİMİZDE KALİTE ŞARTLARI

Yapılacak işlemlerde öncelikle eşyalar küçük kamyonete taşınmaktadır. Tecrübeli ekiplerimiz tarafından taşınan eşyaların uygun bir ortamda daha geniş araca transfer edilmesi de sağlanmaktadır. Firmamız tarafından sunulan nakliye hizmetlerinde sadece eşyaların taşınması söz konusu değildir.

Üsküdar evden eve nakliyat dışında Çengelköy ofis taşıma veya tekli paket imkanlar da yer almaktadır. Bununla birlikte eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi de deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Böylelikle son derece zahmetsiz bir şekilde işlemleri tamamlamaktayız.
AB standartlarına sahip ambalaj malzemelerinin tercih edilmesi de nakliye sırasında veya ulaşım halinde eşyaların zarar görmesinin önüne geçmektedir. Son derece kalite bir şekilde yapılan aşamalar neticesinde her türlü nakliye hizmetini uygun fiyatlarda sunmaktayız. İstenmesi halinde Çengelköy eşya depolama alanlarımızda yer almaktadır. Bununla birlikte eşyaların sigortalanması da farklı şekillerde olabilmektedir.

Top