İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Bulgurlu Evden Eve Nakliyat

Günümüzde insanlar kaliteli ve güvenilir bir nakliyat şirketi ararken ince eler sık dokur ve Bulgurlu evden eve nakliyat firmamızda karar kılarlar. Firmamızda taşıma, nakliyat ve depolama hizmetleri büyük bir önem gösterilerek yapılır. Evden eve nakliyatın her aşamasında büyük bir titizlik ve dikkat göstererek hiçbir aşamada hataya, kazaya yer vermeden hakkıyla evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştiririz.

Firmamızda üsküdar evden eve nakliyat hizmeti paketleme seçeneği ile birlikte verilmektedir. Paketleme seçeneğini seçen müşteriler için telefon görüşmelerimizde eşyaların boyutunu, türü ve âdeti konuşularak paketleme malzemeleri ile birlikte yola çıkılar. Sizlere söz verdiğimiz tarihte ve söz verdiğimiz gibi adresinize bulunarak paketleme ve nakliyat için girişimlerde bulunuruz.

KALİTELİ EV TAŞIMA

Firmamızda yalnızca nakliye hizmeti verilmemektedir. Ayrıca ofis taşıma ve eşya depolama hizmeti de kusursuz bir şekilde verilerek bu konuda her daim güven aşılamak için elimizden geleni yaparız. Bulgurlu ofis taşıma hizmetimizi alırken sizlerle imzaladığımız sözleşme maddeleri gereğince firmamızdan kaynaklı sorunlarda zararız birebir karşılanarak asla mağdur olmamanız sağlanır.

Fazla ve atmaya kıyamadığınız manevi değeri büyük eşyalarınızla yaşamak zorunda değilsiniz! Artık Bulgurlu eşya depolama hizmeti ile depolatmak istediğiniz her türlü eşyalarınız adresten alınarak büyük, temiz ve hijyen depolarımızda istediğiniz zaman içerisinde depolanarak başına herhangi bir sorun gelmemesi sağlanır. Bize ulaşmak ve hizmetlerimizden ekonomik bir şekilde yararlanmak için iletişim numaralarımızı kullanın!

Top