İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat

Sizin için hazır halde bulunan ve eşyalarınıza gerekli özeni gösteren beylerbeyi evden eve nakliyat sektörde hizmet vermeye başlamış olduğu günden beri sorusuz hizmetler sunabilmek adına kendisini geliştirmektedir.

Üsküdar evden eve nakliyat bünyesindeki ekip elemanlarının her birisi ekip ruhunun bilincinde olup deneyim ve bilgilerini birleştirerek kaliteli hizmetlerin altına imza atmaktadırlar. Özellikle de mobilya konusunda bilgi sahibi olan elemanların kurulum ve montaj gerektiren mobilyaları en doğru şekilde söküp yeni yerlerinde yeniden montaj ederek kullanılabilir hale getirmeleri müşterileri fazlası ile memnun etmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÖNEM VEREN NAKLİYAT

En ufak bir darbeye dahi müsaade etmeyen tek kullanımlık malzemeler ile en iyi şekilde paketlemeleri yapan beylerbeyi ofis taşıma ekibi işlerini fazlası ile kolaylaştıran asansör sistemi ile zamandan da büyük ölçüde tasarruf etmektedirler. Asansör sisteminin kolay kurulumu ve kolay kullanımı sayesinde her taşınma da mutlaka kullanılması gerektiğini savunan ekip bu sayede binada oturan diğer kişiler ile hiçbir şekilde denk gelmeyerek gereksiz tartışmalarda yaşamaktan kurtulmaktadır.

Eşyalarını kendileri taşıdıklarında ne kadar yorulacaklarını ve sıkıntılar yaşayacaklarını bilen eşya sahipleri evden eve nakliyat ekibi ile zaman kaybetmeden görüşmekteler. Sonrasında adreslerini verip anahtarlarını teslim ettikten sonra kendileri günlük yaşantılarına devam ederken eşyaları yeni adreslerine hiçbir problemle karşılaşmadan ulaştırılmaktadır Aynı şekilde taşınmanın yanı sıra eşya depolama hizmetleri de sunan beylerbeyi eşya depolama yine aynı şekilde bakımlı ve güvenilir depolarında arzu edilen süreler kadar eşyaları muhafaza etmektedir.

Top