İyi Düşünün İyi Taşının !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Taşıma firmalarının, müşteriler ile anlaşma sağladığı şartlar doğrultusunda hareket etmesi Acıbadem evden eve nakliyat firmasında olduğu gibi sorunsuz ve memnuniyet kapsamında gerçekleşmektedir. Verilen sözler ve sunulması vaat edilen hizmetin sunulması gerekmektedir.

Prensiplerinden ve verdiği sözlerden ödün vermeyen firmalar, firmamız gibi tercih edilir firmalar arasında yer almayı hak etmektedir. Müşterilere sırtını dayayabilmiş firmaların herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşması mümkün olmamaktadır. En sağlam yatırım müşterilere yapılan yatırım olmaktadır.

EŞYA TAŞIMA  HİZMET KALİTESİ

Şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetleri sunan firmamız; evden eve nakliyat hizmetleri, Acıbadem eşya depolama, Acıbadem fuar taşıma, Acıbadem okul taşıma, Acıbadem ofis taşıma ve benzeri nakliye hizmetleri sunmaktadır. Son derece hassas çalışma prensipleri ile hareket edilmektedir.

Personellerin kaliteli hizmet sunulabilmesi için yeterli bilgi ve ekipman donanımına sahip olmasına özen gösterilmektedir. Bu kapsamda uzman ekip kadrosuna sahip olmak adına düzenli olarak nakliye hizmetleri ve müşteri ilişkileri eğitimlerine tabi tutulmalara sağlanmaktadır.

Üsküdar evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında evden eve nakliyat, ofis taşıma, okul taşıma, fuar taşıma ve benzeri eşyaların taşınması hizmetlerinin yanı sıra Acıbadem eşya depolama konusunda da hizmet vererek müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Geniş kapsamlı depo alanlar ile temiz ve ferah ortamlarda malzemelerin depolanması gerçekleştirilmektedir. Belirli süre zarflarında müşterilerin istediği eşyaların muhafaza edilmesi gerçekleştirilmektedir. Güvenlik ekipleri ve kamera kayıtları ile depoların güvenliği sağlanmaktadır.

 

Top